Przejdź do

MOSKITIERA RAMKOWA STAŁA (MRS I MRSZ)

Jest to doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń, w których potrzebujemy regularnej ochrony, jak np. sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy.

Produkt jest montowany na zewnętrznej stronie ramy okiennej. Możliwość zastosowania na oknach drewnianych i PVC (wariant MRS) oraz na zlicowanych oknach aluminiowych (MRSZ).

moskitiera_stala

MOSKITIERA OTWIERANA (MRO)

Produkt ten został zaprojektowany głównie z myślą o zastosowaniu na drzwiach balkonowych.

Dostępne są dwa warianty otwierania: ergonomiczny i estetyczny uchwyt lub specjalnie wyprofilowany profil łączący umożliwiający zamykanie i otwieranie moskitiery zarówno od wewnętrznej jak i zewnętrznej części skrzydła.

Moskitiera otwierana

MOSKITIERA RAMKOWA PRZESUWNA (MRP)

Produkt ten ma przede wszystkim zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Moskitiera ma możliwość montażu w układzie wielorzędowym.

Dzięki zastosowaniu rozwiązania niskiej szyny jezdnej doskonale współpracuje ona z drzwiami przesuwnymi, w których zastosowano tzw. niski próg.

moskieitra_przesuwna_ramkowa

MOSKITIERA PLISOWANA (MPH HARMONY)

Rozwiązanie przystosowane do montażu na drzwiach tarasowych czy wnękach balkonowych. Jego główną zaletą jest zapewnienie oszczędności miejsca, pozwalając na optymalne wykorzystanie powierzchni.

Cechą charakterystyczną tego produktu jest zastosowanie specjalnej plisowanej siatki, która podczas zamykania układa się w harmonijkę i chowa w profilu bocznym.

Zaletą tego rozwiązania jest także niski próg, który nie utrudnia w żaden sposób swobodnego przechodzenia.

moskitiera_przesowna_plisowana
mph
150l_0
151l_0