Przejdź do

created by dji camera

Nagrody i wyróżnienia

Gwarancją dbałości o najwyższą jakość usług i wyrobów, opartych o zaawansowane technologicznie procesy produkcyjne stanowią nagrody i wyróżnienia otrzymane przez firmę Pumar na targach budowlanych.

  • Złoty medal na międzynarodowych targach budowlanych LUBDOM
  • Srebrny kask na targach budowlanych „MURATOR EXPO” w Warszawie

Rajdy

Firma PUMAR sponsoruje dwóch kierowców rajdowych: Marcin Pudło oraz Piotr Marciniak

rajdy

Drużyna Siatkarska

Firma PUMAR aktywnie uczestniczy w lokalnych konkursach siatkarskich zajmując kolejno miejsca.

siatkarze

Grupa Aktywna Osób Niepełnosprawnych

Firma PUMAR jest główmy sponsorem Aktywnej Grupy startującej w biegach długo dystansowych na terenie całej Polski. Są to, maratony: w Krakowie, Lęborku, Wrocławiu. Półmaratony: w Poznaniu, Korycinie, Hajnówce, Radzyminie, Klimontowie, Sochaczew, i krótszych na 12, 10, 5, 4 km.: Lublin Tarnobrzeg, Rudniki Śl. , Bielsko-Biała, Świdnik-Lublin, Tomaszów-Lubelski, Biłgoraj, Żarnowiec, Sopot, Brody, Gdańsk, Dęblin, Pysznica, Białystok, Łuków, Warszawa i bieg najtrudniejszy na 100 km. Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu.

Grupa składa się z czterech osób niepełnosprawnych poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego, są to osoby po wysokiej amputacji kończyn dolnych, urazie kręgosłupa-bezwład kończyn dolnych i chorobie neurologicznej, której efektem jest ograniczona koordynacja wszystkich kończyn, a najbardziej kończyn dolnych:

  • Bożena Czechaniuk Ryki mistrzyni olimpijska na paraolimpiadzie 1980r. W pływaniu i wielokrotna mistrzyni Polski w kuli dysku i oszczepie.
  • Piotr Pieńkosz Dęblin najmłodszy zawodnik w grupie o dużych predyspozycjach w tej dyscyplinie, początek w sporcie to 2004 r. Dęblinie w Biegu Orląt i pierwsza wygrana, następnie to półmaratony i maratony Lębork I miejsce i 3x trzecie miejsce w Cracowia Maraton.
  • Jan Pyclik Stalowa-Wola to najbardziej zdyscyplinowany i zdeterminowany zawodnik, który mimo całkowitemu bezwładowi kończyn dolnych ma także zanik mięśni brzucha i lędźwi co w jego przypadku powinien siedzieć w gorsecie, a wygrywa on biegi z zawodnikami o dużo lepszej sprawności, jego największe sukcesy to 3x pod rząd II miejsce w Cracowia Maraton.
  • Sylwester Wojtaś Ryki pierwszy kontakt ze sportem w 1985r. W Lublinie, przyjęty do klubu START Lublin, była to Lekko Atletyka. Bez sukcesów w 1986r. Zainteresował się długo dystansowymi wyścigami na wózkach sportowych, pierwszy udział to na pożyczonym wózku w takim wyścigu, Sylwek połkną bakcyla i jest tak do dziś. W 1990r. Popadł w chorobę alkoholową aż do 2004r. Wrócił do sportu jego największy sukces to powrót do trzeźwości. Jeden z najlepszych polskich zawodników, wielokrotnie utytułowany.

aktywni1

aktywni2

Certyfikat partnerstwa SCHÜCO

schueco_partner_pl_k

Świadectwo badań wstępnych

Pozostałe